Смс розсилка для інтернет-магазинів

Майже сучасні інтернет-магазини після замовлення надсилають СМС повідомлення клієнту з номером замовлення. Всі інтернет-магазини, що ми створюємо, підтримують цю функцію. Налаштувати її можна легко через панель керування. За відправлення СМС сервіс, який буде підключений до вашого магазину, знімає гроші.

Для клієнта магазину дуже зручно отримати СМС у якому вказується його номер замовлення, сума та адреса де можна забрати товар (якщо є точка видачі).

СМС розсилка для інтернет-магазину

Багато господарів магазинів хочуть, щоб і їм приходила СМС із новим замовленням. Вбудований модуль дозволяє це робити, ну питання, навіщо вам сплачувати даремно гроші за зайві СМС. Альтернатива, за якої адміністратору не доведеться оплачувати відправлення СМС самому собі, це налаштування пошти на своєму телефоні із встановленням повідомлення та все. Магазин надсилає на вашу пошту листа з новим замовленням, ви на телефоні бачите повідомлення і можете обробляти замовлення. Головне, щоб на телефоні був інтернет. При такому підході повідомлення адміністратору коштуватимуть набагато дешевше за звичайні СМС.

Читайте також