Вибір хостингу - на що звернути увагу

Хостинг – це місце для роботи вашого сайту. Багато клієнтів не надають цьому значення і не розуміють, наскільки важливо зробити правильний вибір хостингової компанії. Хостинг відповідає за швидкість роботи сайту, його збереження та безпеку до певної міри. Багато компаній пропонують розміщення вашого сайту на серверах у Німеччині, США чи Україні. Якщо ви створюєте сайт для роботи в Україні, то його потрібно розміщувати на серверах в Україні.

Вибір хостингу для сайту в Україні

Пошукові системи бачать всю інформацію про хостинг, місце його розташування та враховують ці дані при постановці списку ТОП сайтів за певними запитами. Також враховується інформація про швидкість генерації сторінки та завантаження її загалом.

Перший фактор як швидкість генерації сторінки – це можливість вашого сайту максимально швидко обробити скрипт та віддати відповідь у вигляді сторінки для подальшого її завантаження. Далі вже враховується швидкість завантаження всіх картинок, відео та іншого контенту.

Швидкість завантаження – це відносний показник і не дуже впливає на позиції сайту. Залежить вже від швидкості інтернету клієнта та обладнання та програми перегляду сайту. Щоб досягти максимальної швидкості завантаження, потрібно просто розміщувати один текст на сторінці і нічого більше, але ніхто так не робить, тому нам подобається сприймати інформацію з інтернету не тільки у вигляді тексту, але ще й у вигляді ефектів, картинок, відео. Створюючи дизайн сайту, майте на увазі, що він повинен містити графічні елементи максимально адаптовані для інтернету і кількість даних елементів на сторінці також. Розміщуючи 20 банерів на одній сторінці, ви нічого крім повільної роботи сайту не досягнете, ніхто не перегляне всі 20 і багато ваших клієнтів не захочуть навіть чекати на їх завантаження.

Швидкість генерації сторінки – сьогодні майже основний фактор ранжування, можливість вашого сайту максимально швидко віддати відповідь у вигляді сторінки. Цей показник залежить в першу чергу від хостингу і в другому від програмного забезпечення, його оптимізації.

Якщо ваш сайт розташований на хостингу в Німеччині, а працює в Україні, відповідно він буде трохи повільнішим, ніж українець навіть при врахуванні того, що обладнання там може бути кращим.

Самостійно вибирати хостинг для свого сайту, а потім замовляти розробку сайту рівносильно купівлі спочатку коліс для машини, а потім вибору самої машини. Ніхто не вибирає машину під наявні колеса, так і з сайтом, розробник сайту краще знає який хостинг, його налаштування найкраще підійдуть.< /p>

Читайте також